Filtr na sex czacie to krok do zdrady?

Mnóstwo osób bez względu na to czy znajdują się w związku czy też są singlami od czasu do czasu postanawia poflirtować na sex portalach. Dla osób samotnych taka forma zabawy nie stanowi żadnego problemu. Często posiadają aktywne konta na stronie randkashow gdzie po prostu uciekają na chwile od szarej i nudnej rzeczywistości.

Sprawa nieco inaczej ma się z osobami będącymi w związku. Czy pokazywanie swojego ciała lub oglądanie i wdawanie się w rozmowę na portalach sex randkowych może popychać do pójścia krok dalej i spowodować, że zdradzimy?

Anonimowy flirt na czacie, nawet pikana rozmowa jest nadal tylko zwykła pogawędką dwojga zupełnie przypadkowych i obcych osób.

Panowie pod tym względem są bardziej liberalni i wyrozumiali i w większości akceptują tego typu zachowania ze strony swojej partnerki. Panie natomiast już nieco mniej chętniej przechodzą do porządku dziennego na wieść o tym, że ich partner odwiedza sex portale.

Wydaje się jednak, że tego typu strony gdzie możemy bez skrepowania pooglądać na żywo obce osoby, porozmawiać czy nawet poflirtować maja korzystny wpływ na nasze życie erotyczne w związku. Zawsze możemy zobaczyć coś ciekawego co zainspiruje nas do przeżycia czegoś ekscytującego już we własnej sypialni.

Czego pragną kobiety?

Odpowiedź na to pytanie nieustannie się zmienia. Wszystko dlatego, że kobiety w końcu przestają udawać. Pruderia znika w niebycie coraz częściej i panie otwarcie mówią czego potrzebują, oczekują od partnera.

Ilość nowych profili w serwisie randkashow świadczy dobitnie o tym, że panie chcą po prostu seksu, seksu i jeszcze raz seksu. Zmian i rewolucji, pragną eksperymentować i nie boja się o to prosić. Czasem wręcz po prostu same sobie to biorą.

Oczywiście potrzebują zainteresowania. Nie dziwi to, że tak chętnie występują z pokazami na żywo i na sex czatach. Cała uwaga jest skupiona wtedy tylko na nich.

Z czysto seksualnych kwestii rzeczą, której najbardziej pragną kobiety jest sex oralny. Zachęcają wręcz do tego.

Wyjść z seksem z sypialni. Nie ważne czy będzie to park czy winda czy właśnie sex kamerki. Adrenalina tego oczekują kobiety w dzisiejszych czasach. Zwykły sex w domu pod kołdra już im nie wystarcza.

Zmiany jakie zaszły w kobietach na przestrzeni lat są jak najbardziej na plus. Sprawi to, że Wasze życie erotyczne nabierze zupełnie nowego smaku.

Kompleksom na sex pokazach mówimy nie!

Czym są kompleksy? Najprościej mówiąc to wszystko co sobie wmówimy sami lub pozwolimy wmówić innym. Nie istnieją ludzie idealni z prostej przyczyny. Każdemu podoba się zwyczajnie co innego. Jeden uwielbia duże piersi i blondynki a drugi rude w okrąglejszych kształtach. Tak czy siak, posiadanie mniej lub bardziej wyimaginowanych kompleksów sprawia, ze nie jesteśmy w stanie być tak naprawdę sobą podczas transmisji na żywo.

Na randkashow kompleksom mówimy kategoryczne nie! Jeśli nie możesz czegoś zmienić z różnych powodów to to zaakceptuj. Zobaczysz jak wszystko się zmieni. Będąc wycofana na pokazach nie przyciągniesz do siebie widzów a kanał szybko straci potencjał. Rozluźnij się, skoncentruj na rzeczach, które w sobie lubisz i zacznij je eksponować. Zgrabne nogi? Pokaż je. Wielu facetów wile by dało by dotknąć Twoje zgrabne uda czy łyki.

Baw się w czasie transmisji, bądź seksowna i pewna siebie. Ci faceci są tu właśnie dla Ciebie bo jesteś atrakcyjną kobietą, która stać na niesamowicie ekscytujący erotyczny pokaz.

Rozmowy o seksie. Jak to zrobić?

Jesteś osobą w związku a może miewasz seksualne przygody? Nie stanowi to różnicy o seksie rozmawiać po prostu trzeba. Wiesz dlaczego popularnością cieszą się sex czaty na stronie randkashow? Właśnie dlatego, że ludzie mogą tam porozmawiać o seksie. Jeśli masz problem porozmawiać z partnerem seksualnym, poobserwuj jak to robią ludzie na czacie. Często bez jakiegokolwiek skrępowania prowadza pikantne rozmowy o seksie, dzielą się swoimi fantazjami, otwarcie mówią czego oczekuje w seksie.

Odrzuć nieśmiałość, czuj się dobrze ze sobą, tam nikt Cie nie zna, nie ocenia. Masz świetna okazje potrenować. Potraktuj to jak próbna rozmowę. Zaangażuj się , daj się ponieść fantazji, zobaczysz jak szybko cały stres odpuści a Ty będziesz mogła poświntuszyć w czasie sex randki.

Łatwo poszło? Może to jest właśnie opcja dla Ciebie? Zaproś partnera na sex czat, umówcie się tam na sex randkę. Wcielcie się w role zupełnie obcych sobie osób. Oprócz możliwości porozmawiania w końcu o seksie będziecie jednoczenie wzajemnie się podkręcać trzymając swojej roli. Odkryjecie jak wielki potencjał w Was drzemie. Tej nocy nie będziecie mogli się od siebie oderwać!

Seksualna fantazja o seksie z kobietą.

Zawsze słyszy się, że to mężczyźni bardziej pragnęliby zobaczyć dwie dziewczyny uprawiające seks. Trochę prawdy w tym jest, faceci chcieliby na to popatrzeć ale kobiety marzą by to zrobić.

To jedna z częstszych fantazji erotycznych kobiet. Może to być seks w trójkącie a może tylko seks z druga kobieta. Wszystko jedno panie chcą poczuć język drugiej kobiety na swojej waginie.

Dlaczego? Ciekawość, jak to będzie, przekonanie, że przecież nikt nie zna potrzeb kobiety jak drga kobieta. Doskonałe wiedzą gdzie i jak dotknąć żeby uzyskać jak największa przyjemność i mocny orgazm.

To między innymi dlatego kobiety oglądające transmisje na randkashow, wybierają pokazy innych kobiet. Podnieca je widok nagiego ciała i często wyobraźnia podpowiada im, co mogłyby teraz z nią robić.

Paradoksalnie nawet będąc w związkach heteroseksualnych, kobiety jeśli myślą o zdradzie to bardzo często jest to myśl dotycząca osoby tej samej płci. Z drugiej strony dla ich partnerów zazwyczaj nie podlega to pod zdradę a zwyczajnie podnieca ich sama myśl, że ich wybranka mogłaby zabawiać się ze swoją koleżanką.